Slotmanifestatie

 

Route beschrijving naar:
 

 BOUWMENSEN  RIVIERENGEBIED
Poppenbouwing 3    4191  NZ 
GELDERMALSEN


Vanuit de richting Nijmegen:

U volgt de A15 richting Rotterdam.
U neemt de afslag 30 Geldermalsen / Est / Opijnen.
Aan het eind van de afslag gaat u bij de stoplichten rechtsaf.
Bij de 1e rotonde gaat u rechtdoor.
Bij de 2e rotonde gaat u rechtdoor.
Bij de 3e rotonde gaat u rechtsaf, u rijdt dan de Poppenbouwing in.
Wij zitten aan de linkerkant.


Vanuit de richting Rotterdam / Den Bosch:

U volgt de A15 richting Tiel/Nijmegen.
U neemt de afslag 30 Geldermalsen / Est / Ophemert .
Aan het eind van de afslag gaat u rechtsaf.
Bij de 1e rotonde gaat u rechtdoor.
Bij de 2e rotonde gaat u rechtdoor.
Bij de 3e rotonde gaat u rechtsaf, u rijdt dan de Poppenbouwing in.
Wij zitten aan de linkerkant.

Vanuit de richting Utrecht:

U volgt de A2 richting Den Bosch.
U neemt de afslag 15 Geldermalsen.
Aan het eind van de afslag gaat u rechtsaf richting Geldermalsen.
U gaat 4 rotondes rechtdoor.
Bij de 5e rotonde gaat u linksaf.
Daarna de 1e weg rechts de Poppenbouwing in.
Wij zitten aan de linkerkant.

 

  Programma van de slotmanifestatie op vrijdag 15 juni 2018

 

09.00 uur    Inloop van scholen en gasten

09.00 tot 9.45 uur tentoonstellingsbezoek

09.30 uur    Optreden van zanger Rutger

09.45 uur    Opening door de heer Koos Karsijns, voorzitter van de Stichting Techniekwedstrijd Rivierengebied

09.50 uur    Intermezzo door leerlingen van De Achtbaan uit Tiel

10.05 uur    Uitreiking themaprijs door Vincent Niemandsverdriet

10.10 uur    Optreden van zanger Rutger

10.20 uur    Techniekquiz voor de leerkrachten

10.35 uur    Uitreiking van de Jeugdjuryprijs. De jeugdjury bestaat uit leerlingen

                   van de Lokhorstschool uit Deil

10.40 uur    Intermezzo door leerlingen van de Jan Harmenshof uit

                  Geldermalsen

10.55 uur    Prijsuitreiking van de vijfde prijzen door de heer Frits Klok

11.05 uur    Intermezzo door leerlingen van de Rehobothschool uit Ochten

11.20 uur    Uitreiking van de vier hoofdprijzen door de directeur van Metaglas,

                  mevrouw Heske Groenendaal

11.30 uur    Afsluiting door de heer Koos Karsijns

11.35 uur    Slotoptreden van zanger Rutger